Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > TV karty a přijímače do PC >

Gumové koberce Toyota RAV4 IV (XA40) (13-) (3D) SIXTOL

Gumové koberce Toyota RAV4 IV (XA40) (13-) (3D) SIXTOL

Cena:

799 Kč

Koupit za 799 Kč
Dostupnost:
Info v obchodě

Popis produktu Gumové koberce Toyota RAV4 IV (XA40) (13-) (3D) SIXTOL: Přesné rozměry Koberce jsou vyrobeny přesně podle tvaru podlahových ploch konkrétního typu vozidla. Odpadá tak složité porovnávání mnohdy nepřesných univerzálních koberců a nutnost problematického zastřihávání do požadovaného tvaru. Použití Koberce jsou snadno omyvatelné, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací. Materiál Vysoce odolná pryž zajišťuje kobercům vysokou pružnost, která zabezpečí při ohýbání (např. při skladování), že se koberce roztáhnou opět do původního tvaru. Ochrana Výhodou těchto koberců je zvýšený okraj, chránící interiér interiéru vozidla před vysypáním sypkých materiálů (písek, hlína) či vylitím tekutin (voda), nečistot, prachu, sněhu apod. do interiéru vozidla, s odolností vůči prosáknutí olejů, benzínu a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů. Pohodlí Nepříjemnému posunu koberců po podlaze vozidla či shrnování pod pedály účinně zamezí speciální protiskluzové tvarování na spodní straně koberců, které se snadno ... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Gumové koberce Toyota RAV4 IV (XA40) (13-) (3D) SIXTOL - popis

nahoru

Přesné rozměry Koberce jsou vyrobeny přesně podle tvaru podlahových ploch konkrétního typu vozidla. Odpadá tak složité porovnávání mnohdy nepřesných univerzálních koberců a nutnost problematického zastřihávání do požadovaného tvaru. Použití Koberce jsou snadno omyvatelné, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací. Materiál Vysoce odolná pryž zajišťuje kobercům vysokou pružnost, která zabezpečí při ohýbání (např. při skladování), že se koberce roztáhnou opět do původního tvaru. Ochrana Výhodou těchto koberců je zvýšený okraj, chránící interiér interiéru vozidla před vysypáním sypkých materiálů (písek, hlína) či vylitím tekutin (voda), nečistot, prachu, sněhu apod. do interiéru vozidla, s odolností vůči prosáknutí olejů, benzínu a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů. Pohodlí Nepříjemnému posunu koberců po podlaze vozidla či shrnování pod pedály účinně zamezí speciální protiskluzové tvarování na spodní straně koberců, které se snadno přichytí k originálnímu čalounění podlahových prostorů. Údržba Koberce jsou snadno omyvatelné, uzpůsobeny pro standardní údržbu pomocí běžných čistících prostředků (např. mytí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem apod.). Čištění je možné snadno provádět mimo vozidlo. Snadné je také pravidelné vysypání nečistot, které zvládnete za několik sekund.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Gumové koberce Toyota RAV4 IV (XA40) (13-) (3D) SIXTOL užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Flash disky, Reproduktory k PC, Čtečky elektronických knih.

Nejlevnější Gumové koberce Toyota RAV4 IV (XA40) (13-) (3D) SIXTOL akční ceny - Levné Gumové koberce Toyota RAV4 IV (XA40) (13-) (3D) SIXTOL

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Gumové koberce Toyota RAV4 IV (XA40) (13-) (3D) SIXTOL stojí 799 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Gumové koberce Toyota RAV4 IV (XA40) (13-) (3D) SIXTOL najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii TV karty a přijímače do PC.

Gumové koberce Toyota RAV4 IV (XA40) (13-) (3D) SIXTOL najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz